
Product Id: 224
Havit ST7411 Adjustable Laptop Stand
৳ 1,650
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Color | Silver |
| Model | ST7411 |
| Others | Compatibility: Laptops up to 15.6" Rotation Range: 360° swivel Height Adjustment: Multi-level (approx. 6-8") Tilt Angle: 0-60° adjustable Weight Capacity: Up to 4kg (8.8lbs) Product Weight: Approx. 500g |
| Material | Aluminum alloy base + ABS plastic |
| Warranty | 12 Months |
| Materials | Aluminum alloy base + ABS plastic |
| Dimensions | Foldable Dimensions: 25 x 20 x 3cm (9.8 x 7.9 x 1.2in) |
| Compatibility | Laptops up to 15.6" |
| Height Adjustment | Multi-level (approx. 6-8") |



