
Product Id: 271
Havit M19 USB Gaming Desktop Speaker
Regular Price: ৳ 1,200
৳ 1,080
Save 10% on this product
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| USB | Yes |
| Jack | 3.5 mm mini-Jack |
| Model | M19 |
| Wired | Yes |
| Others | Speaker size:52mm*2 |
| Dimension | 380x69x63mm |
| Interface | AUX (3.5mm), USB |
| Cable length | 1.2m |
| Output Power | 3W x 2 |
| Frequency range | 200Hz-18kHz |
| Input Sensitivity | 70dB |
| Frequency response | 200Hz - 18kHz |
| Manufacturing Warranty | 01 year |



