
Product Id: 270
Havit Gamenote SK213 2.0 RGB Stereo Gaming Speaker
Regular Price: ৳ 1,150
৳ 1,099
Save 4% on this product
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 615g
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| USB | Yes |
| Jack | USB+3.5mm Jack |
| Model | Gamenote SK213 |
| Wired | Yes |
| Others | Speaker impedance: 4Ω*3W*2 Power input: DC 5V-1A Working current: 500-800mA Material: Plastic + iron mesh |
| Weight | 615g |
| Drivers | 2.5inch x2 |
| Dimension | 98x112x184mm |
| Unit size | 2.5 inch x2, Stereo Speaker |
| Connection | USB + 3.5mm Jack |
| Resistance | 4Ω |
| Output Power | RMS 2x 3 Watts |
| Input Sensitivity | 85dB±5dB |
| Frequency response | 60Hz-20KHz |
| Signal / noise ratio | ≥70db |
| Manufacturing Warranty | 1 year |



