
Product Id: 272
Havit SK216 RGB Gaming Speaker
৳ 1,200
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 765±20g
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| USB | Yes |
| Jack | USB+3.5mm |
| Model | SK216 |
| Power | DC5V-1.5A |
| Wired | Yes |
| Others | Speaker impedance: 4Ω*5W*2 Material: Plastic + iron mesh RGB Illuminated |
| Weight | 765±20g |
| Drivers | φ2.5inch*2 |
| Dimension | 180*87*108mm |
| Drive Unit | φ2.5inch*2 |
| Output Power | 5W*2(RMS) |
| Output power | 5W*2(RMS) |
| Input Sensitivity | 83dB±3dB |
| Speaker impedance | 4Ω*5W*2 |
| Frequency response | 60Hz-18kHz |
| Speaker sensitivity | 83dB±3dB |
| Signal / noise ratio | ≥85db±3dB |
| Manufacturing Warranty | 1 year |



