
Product Id: 269
Havit SK707 2:0 RGB USB Gaming Speaker
Regular Price: ৳ 1,050
৳ 899
Save 14% on this product
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| MPN | HV-SK707 |
| USB | Yes |
| Jack | USB |
| Model | SK707 |
| Power | DC 5V |
| Dimension | 89 x 89 x 114mm |
| Resistance | 4 ohm x 2 |
| Output Power | 3W x 2 |
| Output power | 3W x 2 |
| Input Connetor | Wired |
| Input Sensitivity | ≥80dB |
| Input sensibility | 80dB |
| Frequency response | 30Hz~15KH |
| Manufacturing Warranty | 1 year |



