
Product Id: 201
Havit MS70 Wired Optical Mouse
Regular Price: ৳ 380
৳ 349
Save 8% on this product
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Color | Black |
| Model | MS70 |
| Others | Voltage: 5.0V |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 117 * 64 * 37mm |
| Key number | 3 |
| Resolution | 1200DPI |
| Cable Length | 1.35m |
| Cable length | 1.35m |
| Interface Type | USB |
| Number of Keys | 3 |
| Connection Type | USB |
| Switch Lifecycle | Key life: 3,000,000 times |



