
Product Id: 179
Havit KB376 USB Multimedia Keyboard
Regular Price: ৳ 490
৳ 419
Save 14% on this product
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 395g
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Keys | 104 |
| Type | USB |
| Color | Black |
| Model | KB376 |
| Others | Operating Voltage: 5V Operating Current: 100mA |
| Weight | 395g |
| Key Life | 5,000,000 times |
| Material | ABS |
| Warranty | 01 year warranty |
| Interface | USB |
| Dimensions | 435x141x24mm |
| Cable Length | 1.3 m |
| Interface Type | USB |
| Number of Keys | 104 |
| Wired/Wireless | Wired |
| Switch Lifecycle | 5,000,000 times |
| System Requirements | Windows 7, 8, 10, Vista, XP, 2000 |



