
Product Id: 189
Havit KB249 Wired Keyboard with Bangla
Regular Price: ৳ 600
৳ 500
Save 17% on this product
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 254g
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Keys | 79 |
| Color | Black |
| Model | KB249 |
| Others | Cable Length: 1.4m ± 10% Operating Voltage: 5V |
| Weight | 254g |
| Material | ABS |
| Warranty | 1 year |
| Interface | USB |
| Dimensions | 280*120*28mm |
| Switch Type | Membrane Switch |
| Cable Length | 1.4m ± 10% |
| Interface Type | USB |
| Wired/Wireless | Wired |
| Switch Lifecycle | 5,000,000 Times |
| Number of Buttons | 79 |



