
Product Id: 183
Havit KB241 USB Wired Keyboard
Regular Price: ৳ 530
৳ 479
Save 10% on this product
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 392g
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Keys | 103 |
| Color | Black |
| Model | KB241 |
| Others | operating voltage: 5V operating current: 60mA With Bangla |
| Weight | 392g |
| Key Life | 8,000,000 times |
| Material | ABS |
| Warranty | 1 year |
| Interface | USB |
| Dimensions | 422*140*26mm |
| Key Number | 103 |
| Cable Length | 1.5m±10% |
| Interface Type | USB |
| Wired/Wireless | Wired |
| Switch Lifecycle | Key Life: 8,000,000 times |



