
Product Id: 180
HAVIT KB224 USB Mini Keyboard
Regular Price: ৳ 530
৳ 500
Save 6% on this product
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Keys | 79 Keys |
| Size | 283*146*15mm |
| Type | Mini keyboard |
| Color | Black |
| Model | KB224 |
| Warranty | 1 year |
| Interface | USB |
| Dimensions | 283*146*15mm |
| Key number | 79 |
| Interface Type | USB |
| Wired/Wireless | Wired |
| Operating Voltage | 5V |



