
Product Id: 210
HAVIT HV-MS989GT Wireless Mouse
৳ 450
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Model | HV-MS989GT |
| Warranty | 01 year warranty |
| Dimension | 104*58*37mm |
| Number of Keys | 4 |
| Optical Sensor | 800-1600dpi |
| Connection Type | Advanced 2.4GHz wireless technology |
| The number of keys | 4 |
| Wireless technology | 2.4GHz |



