
Product Id: 213
Havit HV-MS1003 RGB Backlit Gaming Mouse
৳ 470
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Color | Black |
| Model | HV-MS1003 |
| Others | Current: 100mA |
| Warranty | 01 year warranty |
| Dimension | 126x68x40 mm |
| Key number | 4 |
| Resolution | 800-1000-1200DPI |
| Cable Length | 1.8m |
| Interface Type | USB |
| Keystrike life | 3,000,000 times |
| Number of Keys | 4 |
| Optical Sensor | 800-1200-1600-2400 DPI |
| Connection Type | USB Wired |
| Switch Lifecycle | 3,000,000 clicks |



