
Product Id: 148
HAVIT HV-H2262D Wired Headphone
Regular Price: ৳ 1,050
৳ 850
Save 19% on this product
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 0.6 kg
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Color | Black |
| Model | HAVIT HV-H2262D |
| Weight | 0.6 kg |
| Speaker | 40mm |
| Frequency | 20 Hz to 20KHZ |
| Impedance | 32Ω±5% |
| Input Jack | 3.5mm |
| Sensitivity | 110dB±3dB |
| Cable Length | Approx 1.2m±10% |
| Frequency Range | 20 Hz to 20KHZ |
| Manufacturing Warranty | 01 year warranty |



