
Product Id: 140
HAVIT HV-H2178D 3.5mm Wired Headphone
৳ 800
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Model | HAVIT HV-H2178D |
| Frequency | 20Hz to 20KHz |
| Impedance | 32Ω |
| Input Jack | 3.5 mm |
| Sensitivity | 110 dB ± 3 dB |
| Cable Length | 4ft+-10% |
| Driver Diameter | 40mm |
| Frequency Range | 20Hz-20KHz |
| Manufacturing Warranty | 01 year Warranty |



