
Product Id: 142
Havit HV-H100d Wired Headphone
Regular Price: ৳ 900
৳ 849
Save 6% on this product
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Color | Black |
| Model | HV-H100d |
| Frequency | 20Hz to 20KHz |
| Impedance | 32ohm Impedance |
| Input Jack | 3.5m plug |
| Sensitivity | 102dB |
| Cable Length | 1.2 M |
| Connectivity | Wired |
| Frequency Range | 20Hz to 20KHz |
| Manufacturing Warranty | 01 year warranty |



