
Product Id: 138
Havit H202D Stereo Wired Headphone With Mic
৳ 460
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 116g
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Color | Black |
| Model | H202D |
| Weight | 116g |
| Speaker | Φ40mm |
| Impedance | 32Ω +15% |
| Dimensions | 185*165*65mm |
| Input Jack | 3.5 Mm |
| Sensitivity | 108+4dB |
| Cable Length | Cable Length: 1.4 |
| Driver Magnet | Φ40mm |
| Frequency Range | 20 Hz - 20kHz |
| Frequency Response | 20 Hz to 20KHZ |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |



