
Product Id: 155
Havit Gamenote H767d RGB Gaming Headphone
Regular Price: ৳ 1,150
৳ 999
Save 13% on this product
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 285g
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Color | Black |
| Model | Gamenote H767d |
| Others | Full-Coverage Ear Cushions Compatible with PC, Laptop, PlayStation, Xbox, Mobile RGB breathing light on earcups |
| Weight | 285g |
| Speaker | 50mm |
| Impedance | 20±15%Ω |
| Dimensions | 100*180*230mm |
| Input Jack | 2x3.5mm+USB |
| Microphone | 6.0×2.7mm |
| Sensitivity | -42±3dB |
| Cable Length | 2.1m |
| Connectivity | 2x 3.5mm+USB |
| Driver Diameter | 50mm |
| Frequency Range | 20Hz to 20kHz |
| Microphone Size | 6.0×2.7mm |
| Manufacturing Warranty | 01 Year Warranty |



