
Product Id: 139
Havit 2218D 3.5mm Single Port Headphone
৳ 800
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Model | HAVIT HV-H2218d |
| Frequency | 20 Hz to 20KHz |
| Impedance | 32Ω±5% |
| Dimensions | 15*16.5*6.5CM |
| Input Jack | 3.5 mm |
| Sensitivity | 110dB ± 3dB |
| Cable Length | Approx 1.2m±10% |
| Frequency Range | 20 Hz to 20KHZ |
| Manufacturing Warranty | 01 year warranty |



