
Product Id: 258
Havit SK715 2.0 USB Stereo Speaker
Regular Price: ৳ 750
৳ 649
Save 13% on this product
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 400g
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| USB | Yes |
| Jack | 3.5 mm mini-Jack |
| Model | SK715 |
| Wired | Yes |
| Others | Speaker: Φ52 mm*2 |
| Weight | 400g |
| Speaker | Φ52 mm*2 |
| Dimension | 77.1mm x 71.3mm x 78.1mm x2 |
| Interface | USB 2.0, AUX (3.5mm) |
| Resistance | 4Ω |
| Output Power | 3Wx2(RMS) |
| Frequency Response | 125Hz-20KHz |
| Frequency response | 125Hz-20KHz |
| Manufacturing Warranty | 01-year Warranty |



