
Product Id: 262
Havit SK709 LED USB Speaker
৳ 850
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 450g
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| USB | Yes |
| Jack | USB 5V + 3.5MM |
| Model | SK709 |
| Wired | Yes |
| Others | Speaker: 52 mm*2 |
| Weight | 450g |
| Speaker | Φ52 mm*2 |
| Dimension | 75*70*90mm*2 |
| Interface | USB, 3.5mm |
| Resistance | 3Ω |
| Output Power | 3Wx2 (RMS) |
| Frequency Response | 20Hz-20KHz |
| Frequency response | 20Hz-20KHz |
| Manufacturing Warranty | 01-year Warranty |



