
Product Id: 259
Havit SK706 Stereo LED Backlit USB Speaker
৳ 800
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| USB | Yes |
| Jack | USB |
| Model | SK706 |
| Power | Output power: 3W 2(RMS) |
| Drivers | 2inch*2 |
| Dimension | 77 x 70 x 105mm |
| Driver Size | 2inch x 2 |
| Output power | 3W x 2 |
| Input Connetor | 3.5mm jack |
| Impedance (ohm) | 4 ohm |
| Frequency response | 30Hz~15KH |
| Manufacturing Warranty | 01 year Warranty |



