
Product Id: 255
Havit SK704 2:0 USB Speaker
Regular Price: ৳ 600
৳ 549
Save 9% on this product
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| MPN | HV-SK704 |
| USB | Yes |
| Model | SK704 |
| Wired | Yes |
| Drivers | 50mm |
| Dimension | 72 x 77 x 82.5mm |
| Frequency | 90Hz - 18kHz |
| Resistance | 4 Ohm |
| Driver Unit | 50mm |
| Sensitivity | 75dB |
| Output Power | 3Watt x 2 |
| Output power | 3Watt x 2 (RMS) |
| Input Connetor | USB wired |
| Input Sensitivity | 75dB |
| Frequency response | 90Hz - 18kHz |
| Manufacturing Warranty | 1 year |



