
Product Id: 263
Havit SK518 2.0 USB Speaker
৳ 950
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| USB | Yes |
| Jack | 3.5 mm mini-Jack |
| Model | SK518 |
| Power | 5V DC Power Adapter |
| Wired | Yes |
| Dimension | 148mm x 75mm x 90mm |
| Resistance | 4 ohms |
| Output Power | 6W |
| Body Material | MDF |
| Impedance (ohm) | 4 ohm |
| Input Interface | 3.5mm Mini Jack |
| Input Sensitivity | 60dB |
| Frequency Response | 90Hz-20kHz |
| Frequency response | 90Hz-20kHz |
| Signal / noise ratio | >- 80% |
| Manufacturing Warranty | 01 year warranty |



