
Product Id: 268
FANTECH BEAT GS203 SPACE EDITION SPEAKER
Regular Price: ৳ 1,045
৳ 945
Save 10% on this product
In Stock
Quick Overview
- •Weight: 0.5 kg
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| USB | Yes |
| Jack | 3.5mm plug |
| Color | Black and White |
| Model | BEAT GS203 |
| Wired | Yes |
| Weight | 0.5 kg |
| Drivers | 45mm driver unit |
| Dimension | 18.7 × 8.7 × 10.8 cm |
| Frequency response | 50Hz-20KHz |
| Manufacturing Warranty | 1 Year warranty |



