
Product Id: 445
LENOVO B40 Laptop Battery
৳ 1,700
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,800৳ |
| Regular Price | 3,100৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 27192 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 14.8V |
| Capacity | 2600mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Battery Part Number | L13S4A01 L12M4E55 L12L4E55 L13L4A01 45N1187 L13M4A01 L12S4E55 |
| Warranty | 06 months |
| Model | Laptop Battery For Lenovo |
| Battery type | Lithium-Ion |
| Voltage | 14.8V |
| Cell | 4 Cells |

