
Product Id: 490
APPLE INTERNAL A1369 Laptop Battery
৳ 4,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 6,700৳ |
| Regular Price | 6,900৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 27166 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Polymer |
| Battery Voltage | 7.3V |
| Capacity | 5200mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Battery Part Number | Apple A1369/A1405 |
| Warranty | 03 months |
| Model | Laptop Battery For Apple |
| Battery type | Lithium-Polymer |
| Voltage | 7.3V |
| Cell | 4 Cells |

