
Product Id: 487
FUJITSU UNICO LH532 Laptop Battery
৳ 1,700
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,200৳ |
| Regular Price | 2,500৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 27246 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 10.8V |
| Capacity | 5200mAh |
| No. of Cell | 6 Cells |
| Compatible Laptop Model | Fujitsu LifeBook LH532 AP Fujitsu LifeBook LH532 AP Fujitsu LifeBook BP334 |
| Battery Part Number | FPB0271 FPCBP335 FMVNBP216 FPB0272 FPCBP334 CP568422-01 FMVNBP215 |
| Warranty | 06 months |
| Model | Laptop Battery For Fujitsu |
| Battery type | Lithium-Ion |
| Voltage | 10.8V |
| Cell | 6 Cells |

