
Product Id: 444
LENOVO 320-15ISK Laptop Battery
৳ 2,500
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 4,800৳ |
| Regular Price | 5,000৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 27184 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 7.6V |
| Capacity | 30Wh 4000mAh |
| No. of Cell | 3 Cells |
| Compatible Laptop Model | Lenovo IdeaPad 320 320-14AST 320-14ISK 320-15ABR 320-14IAP 320-14IKB 320-15AST 320-15IAP 320-15IKB 320-15ISK 320-17ISK 520-15IKB V320-17IKB 320-17ABR 320-17AST 320-17IKB V320-17ISK B320-14IKB 330-15IKB Series |
| Battery Part Number | L16M2PB1 L16C2PB2 L16C2PB1 L16L2PB2 L16L2PB1 L16L2PB3 L16S2PB1 L16M2PB2 L16M2PB3 L17L2PF1 L17M2PB7 |
| Warranty | 03 months |
| Model | Laptop Battery For Lenovo |
| Battery type | Lithium-Ion |
| Voltage | 7.6V |
| Cell | 3 Cells |

