
Product Id: 443
LENOVO 310-14ISK Laptop Battery
৳ 2,500
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 3,200৳ |
| Regular Price | 3,400৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 27203 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Polymer |
| Battery Voltage | 14.4V |
| Capacity | 2200mAh |
| Battery Part Number | Lenovo 300-14ISK |
| Warranty | 03 months |
| Model | Laptop Battery For Lenovo |
| Battery type | Lithium-Polymer |
| Voltage | 14.4V |

