
Product Id: 442
LENOVO 110-14IBR/L15S3A02 Laptop Battery
৳ 2,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 4,500৳ |
| Regular Price | 4,500৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26616 |
| Brand | MaxGreen |
| Battery Type | Li-ion |
| Battery Voltage | 14.4V |
| Capacity | 2200mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Battery Part Number | Lenovo IP 110-14/15IBD |
| Warranty | 01-Year |
| Model | IP 110-14 15IBD |
| Cells | 4 Cells |
| Voltage | 14.4V |

