
Product Id: 441
LENOVO 100-14IBD Laptop Battery
৳ 2,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 4,000৳ |
| Regular Price | 4,400৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 18332 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Li-ion |
| Battery Voltage | 14.4V |
| Capacity | 2600 mAh |
| No. of Cell | 4-cell |
| Compatible Laptop Model | Ideapad 110-15ISK Series Tablet 80UD, 80UD001TUS; 100-14IBD, 100-15IBD, 110-15ISK, 110-17ACL, 110-17IKB, 300-15ABM, 300-15IBR, 300-15IBY, 300-15IBR, 300-15IBY, 300-15IBY, 300-15ISK, 300-17ISK, 80RJ, 80RK, 80MJ, 80QQ, 80UD, 80NL, 80M3, 80Q7, 80QH |
| Battery Part Number | 5B10H70338 5B10H70339 5B10H70340 5B10H70341 5B10H71978 5B10H71979 5B10K02215 5B10K02218 5B10K02219 5B10K80878 5B10L04213 5B10L12769 5B10L12770 5B10L12771 5B10L30040 5B10L30041 L15L4A01 L15L4E01 L15M4A01 L15M4E01 L15S4A01 L15S4E01 |
| Warranty | 03 months warranty |
| Model | Lenovo 100 Series |
| Voltage | 14.4V |

