
Product Id: 439
LENOVO 01AV421/ T470 Laptop Battery
৳ 3,000
In Stock
Quick Overview
- •Battery Capacity: 24Wh 2090mAh
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 4,500৳ |
| Regular Price | 4,800৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 43337 |
| Brand | Others |
| Battery Voltage | 11.25V |
| Capacity | 24Wh 2090mAh |
| No. of Cell | 3 Cells |
| Compatible Laptop Model | Lenovo ThinkPad T460s T470s Series |
| Battery Part Number | SB10F46460 SB10F46461 SB10F46474 SB10F46475 |
| Warranty | 6 months |
| Model | Laptop Battery For Lenovo ThinkPad T460s T470s Series |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Capacity | 24Wh 2090mAh |
| Battery Cells | 3 Cells, Voltage: 11.25V |

