
Product Id: 460
LAPTOP BATTERY INTERNAL LENOVO L15M4PC2 / YOGA 710-14IKB
৳ 4,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 6,000৳ |
| Regular Price | 6,500৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 27206 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 7.6V |
| Capacity | 53Wh 6974mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Compatible Laptop Model | Lenovo Yoga 710-14IKB - Type 80V4 Lenovo Yoga 710-14ISK - Type 80TY Lenovo Yoga 710-15IKB - Type 80V5 Lenovo Yoga 710-15ISK - Type 80U0 |
| Battery Part Number | L15L4PC2, L15M4PC2, 5B10K90778, 5B10K90802, 2ICP6/64/71-2 |
| Warranty | 06 months |
| Model | Laptop Battery For Lenovo |
| Battery type | Lithium-Ion |
| Voltage | 7.6V |
| Cell | 4 Cells |

