
Product Id: 456
LAPTOP BATTERY INTERNAL LENOVO 310-15isk / L15L2PB4
৳ 2,500
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 4,650৳ |
| Regular Price | 4,950৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26612 |
| Brand | MaxGreen |
| Battery Type | Li-ion |
| Battery Voltage | 7.6V |
| Capacity | 39Wh 5055mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Compatible Laptop Model | Lenovo IdeaPad 510-15IKB(80SV) 510-15ISK(80SR) 510-151KB 510-151SK Lenovo IdeaPad 310-15 310-15IKB(80TV) 310-15ISK(80SM/ 80UH) 310-15ABR(80ST) 310-15IAP(80TT) 310-151KB 310-151SK series |
| Battery Part Number | L15L2PB4 L15L2PB5 L15C2PB5 L15M2PB5 L15M2PB3 L15C2PB3 L15C2PB7 L15S2TB0 |
| Warranty | 01-Year |
| Model | L15M2PB3 L15L2PB4 L15L2PB5 |
| Cells | 4 Cells |
| Voltage | 7.6V |

