
Product Id: 353
LAPTOP BATTERY UNIVERSAL HP UNICO 4510/4710
৳ 2,500
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,200৳ |
| Regular Price | 2,500৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26873 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 14.4V |
| Capacity | 63.36Wh 4400mAh |
| No. of Cell | 6 Cells |
| Compatible Laptop Model | HP ProBook 4510S HP ProBook 4510S/CT HP ProBook 4515S HP ProBook 4515S/CT HP ProBook 4710S HP ProBook 4710S/CT HP ProBook 4720S |
| Battery Part Number | HSTNN-XB88,HSTNN-OB89,HSTNN-LB88,HSTNN-IB89,HSTNN-IB88,HSTNN-1B1D,593576-001,591998-141,572032-001,535808-001,535753-001,513130-321,HSTNN-W79C-7 |
| Warranty | 06 months |
| Model | HP 4510S |
| Voltage | 14.4V |
| Cells | 6 Cells |

