
Product Id: 344
LAPTOP BATTERY INTERNAL HP FM08
৳ 2,500
In Stock
Quick Overview
- •Battery Capacity: 83.22Wh 5700mAh
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 9,500৳ |
| Regular Price | 10,450৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 43038 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 14.4V |
| Capacity | 83.22Wh 5700mAh |
| No. of Cell | 3 Cells |
| Battery Part Number | FM08 TPN-Q195 922752-421 922753-421 922976-855 922977-855 920070-855 HSTNN-LB8B HSTNN-LB8A |
| Warranty | 6 months |
| Model | Laptop Battery for HP Omen FM08 |
| Battery Capacity | 83.22Wh 5700mAh |
| Battery Cells | 3 Cells, Voltage: 14.4V |

