
Product Id: 341
LAPTOP BATTERY INTERNAL HP CP03
৳ 3,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 8,000৳ |
| Regular Price | 8,500৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26980 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 11.55V |
| Capacity | 60.9Wh 5275mAh |
| No. of Cell | 3 Cells |
| Battery Part Number | CP03XL CP03060XL 929066-421 929072-855 HSTNN-LB8E HSTNN-LB8 TPN-Q199 TPN-Q195 |
| Warranty | 03 months |
| Model | Laptop Battery for HP |
| Voltage | 11.55V |
| Cells | 3 Cells |

