
Product Id: 337
LAPTOP BATTERY INTERNAL HP AD03
৳ 3,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 7,000৳ |
| Regular Price | 7,300৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26659 |
| Brand | MaxGreen |
| Battery Type | Li-Ion |
| Battery Voltage | 14.8V |
| Capacity | 4300mAh/51.4Wh |
| No. of Cell | 3 Cells |
| Compatible Laptop Model | For HP Envy 13-AD Series For HP Envy 13-ad004ng Envy 13-ad006ng Envy 13-ad007ng Series For HP Envy 13-ad009ng Envy 13-ad010ng Envy 13-ad030ng Series For HP Envy 13-AD102TX Envy 13-AD107TX Envy 13-AD105TX Series |
| Battery Part Number | AD03XL 921409-2C1 921439-855 921409-271 HSTNN-DB8D |
| Warranty | 01-Year |
| Model | AD03XL |
| Cells | 3 Cells |
| Voltage | 14.8V |

