
Product Id: 325
HP VK04/YB4D Laptop Battery
৳ 1,500
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,600৳ |
| Regular Price | 2,900৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26678 |
| Brand | MaxGreen |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 14.4V |
| Capacity | 32Wh 2200mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Compatible Laptop Model | Hp Pavilion Sleekbook 14 15 Series Hp Pavilion TouchSmart 14 15 Series 14-B109wm 14-b124us 14-b137ca 14-b150us 14-b173cl 15-b000 Series |
| Battery Part Number | VK04, VOLKS,H4Q45AA, HSTNN-YB4D, HSTNN-YB4M, TPN Q113, TPN Q114, TPN Q115, 694864-851, 695192-001 |
| Warranty | 01-Year |
| Model | VK04 |
| Voltage | 14.4V |
| Cells | 4 Cells |

