
Product Id: 360
HP VI04 440 G2 (ORG) Laptop Battery
৳ 2,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,800৳ |
| Regular Price | 3,000৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 23684 |
| Brand | MaxGreen |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 14.8V |
| Capacity | 32Wh 2200mAh |
| No. of Cell | 4 |
| Battery Part Number | VI04,HSTNN-DB6J,HSTNN-LB6K,HSTNN-DB6I,HSTNN-DB6K,TPN-Q139,TPN-Q140,TPN-Q141,TPN-Q142,756479-421 |
| Warranty | 1 Year |
| Model | V104 |
| Cells | 4 Cells |
| Voltage | 14.8V |

