
Product Id: 309
HP SE03XL Laptop Battery
৳ 2,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | To be announced |
| Status | Out Of Stock |
| Product Code | 26666 |
| Brand | MaxGreen |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 11.55V |
| Capacity | 41.5Wh 3610mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Battery Part Number | SE03XL SE03041XL HSTNN-LB7G HSTNN-UB6Z TPN-Q171 849568-421 849568-541 849908-850 |
| Warranty | 01-Year |
| Model | SE03XL |
| Voltage | 11.55V |
| Cells | 4 Cells |

