
Product Id: 361
HP RO04 - 430 G3 (ORG) Laptop Battery
৳ 2,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,200৳ |
| Regular Price | 2,400৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26915 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 14.8V |
| Capacity | 38Wh 2600mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Compatible Laptop Model | ProBook 430 G3 Series ProBook 440 G3 Series |
| Battery Part Number | RO04 R004 R006 RB04 RO06 RO06055XL ROO4 805044-851 805045-221 805045-241 805045-251 805045-851 805292-001 811064-421 852741-831 |
| Warranty | 06-Months Warranty |
| Model | Laptop Battery For HP |
| Voltage | 14.8V |
| Cells | 4 Cells |

