
Product Id: 362
HP RA04/430 G1 G2 (ORG) Laptop Battery
৳ 2,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,200৳ |
| Regular Price | 2,500৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26883 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 14.8V |
| Capacity | 2600mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Compatible Laptop Model | HP ProBook 430 ProBook 430 G1 ProBook 430 G2 series |
| Battery Part Number | 707618-121 768549-001 H6L28AA H6L28ET HSTNN-IB4L HSTNN-W01C RA04 |
| Warranty | 6 months |
| Model | RA04 HP ProBook 430 430 G1 430 G2 Series |
| Voltage | 14.8V |
| Cells | 4 Cells |

