
Product Id: 319
HP LA04 Laptop Battery
৳ 1,500
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,200৳ |
| Regular Price | 2,600৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 17501 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Li-ion, Voltage: 14.8V, |
| Battery Voltage | 14.8V |
| Capacity | 2600mAh, |
| No. of Cell | 4-cell |
| Battery Part Number | 728460-001, F3B96AA, LA04, HSTNN-UB5M, HSTNN-UB5N, HSTNN-Y5BV, TPN-Q129, TPN-Q130, TPN-Q131, TPN-Q132 Additional |
| Warranty | 06 months warranty |
| MPN | 728460-001 F3B96AA LA04 |
| Model | Ki04 |
| Cells | 4-cell Battery |

