
Product Id: 318
HP KI04 Laptop Battery
৳ 1,500
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,200৳ |
| Regular Price | 2,600৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 17499 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Li-ion |
| Battery Voltage | 14.8V |
| Capacity | 2600mAh/ 2200mAh |
| No. of Cell | 4-cell |
| Battery Part Number | 800009-241,800009-421,800010-421,800049-001,800050-001,HSTNN-DB6T,HSTNN-LB6R ,HSTNN-LB6S,K104,K1O4,KI04,KIO4,TPN-Q158 ,TPN-Q159,TPN-Q160,TPN-Q161,TPN-Q162." |
| Warranty | 06 Months Warranty |
| Model | Ki04 |
| Voltage | 14.8V |
| Cell | 4-cell, 06 Months Warranty |

