
Product Id: 317
HP JC04 Laptop Battery
৳ 1,500
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,200৳ |
| Regular Price | 2,500৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 17497 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Li-ion |
| Battery Voltage | 14.4V |
| Capacity | 29wh 2000mAh |
| Battery Part Number | 919682-121 919682-421, 919682-831 919700-850 919701-850 HSTNN-L67N HSTNN-LB7W HSTNN- PB6Y , 2LP34AA TPN-C129 TPN-C130 TPN-Q187 TPN-W129 TPN-W130 |
| Warranty | 06 months warranty |
| Model | JC04 and JC03 A Grade |
| Voltage | 14.4V |

