
Product Id: 316
HP HS04 Laptop Battery
৳ 1,500
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,200৳ |
| Regular Price | 2,600৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 17485 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Li-ion |
| Battery Voltage | 14.6V |
| Capacity | 2200mAh |
| No. of Cell | 4 Cell Battery |
| Warranty | 06 months warranty |
| Model | A Grade for HP |
| Voltage | 14.6V |
| Cell | 4 Cell Battery |
| Type | Li-ion |

