
Product Id: 306
HP DV2000 / DV 6000 Laptop Battery
৳ 1,600
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 2,200৳ |
| Regular Price | 2,500৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26868 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 11.1V |
| Capacity | 58Wh 5200mAh |
| No. of Cell | 6 |
| Battery Part Number | 411462-421, 417066-001, EV088AA, EX941AA, HSTNN-LB31 |
| Warranty | 01-year |
| Model | HP Pavilion DV2000 |
| Voltage | 11.1V |
| Cells | 6 Cells |

