
Product Id: 357
HP 9470M - BT04XL (ORG) Laptop Battery
৳ 2,800
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 4,000৳ |
| Regular Price | 4,300৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 26918 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Lithium-Ion |
| Battery Voltage | 14.8V |
| Capacity | 52Wh 3400mAh |
| No. of Cell | 4 Cells |
| Compatible Laptop Model | HP EliteBook 9470M EliteBook 9480M EliteBook Folio 9470M EliteBook Folio 9470M Ultrabook EliteBook Folio 9480M series |
| Battery Part Number | BT04 BT04XL BA06 BA06XL HSTNN-DB3Z HSTNN-IB3Z H4Q47AA H4Q48AA HSTNN-I10C 687517-171 687517-241 687945-001 696621-001 |
| Warranty | 01 year |
| Model | Laptop Battery For HP |
| Voltage | 14.8V |
| Cells | 4 Cells |

