
Product Id: 298
HP 840 G1/CM03XL Laptop Battery
৳ 2,000
In Stock
Cash on Delivery0% EMI AvailableAuthentic Product
| Price | 4,100৳ |
| Regular Price | 4,400৳ |
| Status | In Stock |
| Product Code | 22293 |
| Brand | Others |
| Battery Type | Li-ion |
| Battery Voltage | 11.1V |
| Capacity | 4290mAh |
| Battery Part Number | CM03 CM03050XL |
| Warranty | 3 months warranty |
| Model | CM03XL |
| Voltage | 11.1V |
| Battery Color | Black |

